fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Wodorowe oczyszczanie HYDRAFACIAL

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Wodorowe oczyszczanie skóry

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging.

 

Oczyszczanie wodorowe – zabieg wieloetapowy:

 

Oczyszczanie wodorowe – wskazania

Jest to zabieg o dość szerokim zastosowaniu, zalecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Można go stosować nawet przy cerze trądzikowej, wrażliwej lub naczyńkowej. Szczególnie zaleca się go m.in. w przypadku:

 

Oczyszczanie wodorowe – przeciwwskazania

Kolejnym atutem wodorowego oczyszczania skóry jest bezinwazyjność, brak efektów ubocznych oraz bardzo niewielkie spektrum ewentualnych przeciwwskazań. Możliwe jest także wodorowe oczyszczanie twarzy w ciąży oraz podczas karmienia piersią. Jeśli chodzi o konkretne przeciwwskazania są to przede wszystkim:

 

Wodorowe oczyszczanie – efekty

Przyglądając się zdjęciom twarzy przed zabiegiem i po jego wykonaniu, możemy od razu zauważyć imponujące efekty oczyszczania wodorowego. Czy warto? Zdecydowanie tak, jeśli oczekujemy rezultatów, jakimi są: