fbpx

Regulamin zakupu korzystania voucherow kwotowych voucherow upominkowych sungate beauty spa

I.REGULAMIN ZAKUPU I KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW KWOTOWYCH I VOUCHERÓW UPOMINKOWYCH SUNGATE BEAUTY & SPA  
 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
 2. Sprzedający udostępnia Klientom możliwość zakupu usług poprzez nabycie VOUCHERÓW. Sprzedający udostępnia możliwość nabycia tzw. VOUCHERÓW KWOTOWYCH i VOUCHERÓW UPOMINKOWYCH w salonie SUNGATE BEAUTY & SPA oraz przez Internet.
 3. Nabycie VOUCHERÓW w salonie SUNGATE BEAUTY & SPA nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Na życzenie Kupującego VOUCHER może zostać wysłany pod wskazany w zamówieniu adres email – wówczas jest to VOUCHER elektroniczny. VOUCHERY mogą też być wysłane kurierem (dodatkowy koszt 20 zł na terenie Warszawy. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE mogą być wydawane również w formie eleganckiego prezentu zapakowanego w ozdobną kopertę. Do VOUCHERA można dokupić torebkę prezentową w cenie 5 zł. Przy zakupie powyżej 250 zł torebka dodawana jest gratis.
VOUCHERY można również nabyć składając zamówienie za pośrednictwem formularza zamówienia, dostępnego na stronie internetowej https://spasungate.pl/ lub drogą mailową info@spasungate.pl
 1. Realizacja zamówienia nastąpi po przeslaniu do SUNGATE BEAUTY & SPA dowodu płatności na adres info@spasungate.pl
 2. W przypadku VOUCHERÓW zamówionych przez internet lub telefonicznie Klient może wybrać formę płatności za pomocą systemu PayU, w formie przedpłaty (przelewu) albo gotówką lub kartą osobiście w salonie info@spasungate.pl (Plac Powstańców Warszawy 2A, 00-030 Warszawa). Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez Kupującego w zamówieniu.
 3. Przy płatności za pomocą systemu PayU lub przelewem rezerwacji na usługi w ramach VOUCHERA można dokonać dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Sprzedającego.
 4. W przypadku utraty lub zniszczenia VOUCHERA KWOTOWEGO LUB UPOMINKOWEGO, Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.
II.VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE – POSTANOWIENIA SZCZEGÓŁOWE
 1. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE są wydawane na okaziciela, zawierają określony numer seryjny oraz upoważniają do skorzystania z usług w salonie SUNGATE BEAUTY & SPA zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO.
VOUCHERAMI KWOTOWYMI I VOUCHERAMI UPOMINKOWYMI można płacić za wszystkie usługi według oferty dostępnej na stronie ( z wyłączeniem zabiegów medycyny estetycznej) ,internetowej https://spasungate.pl/ ,  natomiast nie można nimi płacić za dostępne w salonie SUNGATE BEAUTY & SPA kosmetyki oferowane do sprzedaży.
 1. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu. W tym okresie osoba dysponująca VOUCHEREM zobowiązana jest zarezerwować i zrealizować gwarantowane przez Sprzedającego usługi w salonie SUNGATE BEAUTY & SPA. Po upływie terminu ważności VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO niewykorzystana wartość VOUCHERA (tj. wartość usług, w całości lub w niewykorzystanej części) z uwagi na gwarancyjny charakter VOUCHERA nie zostanie przez Sprzedającego zrealizowana.
 2. VOUCHERY KWOTOWE I VOUCHERY UPOMINKOWE można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od ilości i rodzaju wykupionych usług bądź ich wartości w ramach kwoty VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO.
 3. VOUCHER KWOTOWY I VOUCHER UPOMINKOWY nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Sprzedający nie przewiduje możliwości wydawania reszty w gotówce z VOUCHERÓW, które są wykupione na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 4. Osoba dysponująca VOUCHEREM może dopłacić do VOUCHERA, w przypadku jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać jest wyższa niż wartość wykupionego VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO.
 5. Płatność VOUCHERAMI nie może być łączona z aktualnymi promocjami i rabatami.
 6. VOUCHERY UPOMINKOWE na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty SUNGATE BEAUTY & SPA w tej samej kwocie lub droższe po uprzedniej dopłacie.
 7. VOUCHERY KWOTOWE uprawniają do skorzystania z dowolnie wybranych usług.
III. REZERWACJE
 1. Korzystanie z VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO wymaga rezerwacji terminu usługi.
 2. W celu uzgodnienia dogodnego terminu usługi prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. +48 22 428 36 16, e-mail: info@spasungate.pl lub poprzez formularz rezerwacji zamieszczony na https://spasungate.pl/
 3. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie VOUCHER KWOTOWY LUB VOUCHER UPOMINKOWY, prosimy także o podanie numeru VOUCHERA.
 4. W przypadku braku anulowania rezerwacji usługi w ramach VOUCHERA KWOTOWEGO LUB VOUCHERA UPOMINKOWEGO drogą telefoniczną, e-mailową lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, VOUCHER KWOTOWY I VOUCHER UPOMINKOWY zostaje uznany za zrealizowany z uwagi na okoliczność gwarancyjnego charakteru rezerwacji terminu usługi.
 5. VOUCHER KWOTOWY I VOUCHER UPOMINKOWY należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 6. Informacje o Sprzedawcy SUNGATE BEAUTY & SPA ,Plac Powstańców Warszawy 2A, 00-030 Warszawa, NIP: 959-161-41-05 Kontakt: info@spasungate.pl , tel. +48 22 428 36 16.
V.Inne postanowienia
 1. Integralną częścią VOUCHERÓW I VOUCHERÓW UPOMINKOWYCH stanowi niniejszy Regulamin, który jest udostępniony w recepcji salonu SUNGATE BEAUTY & SPA. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.
 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 
pl_PLPolish
Przewiń do góry