fbpx

Pielęgnacja twarzy

Poczuj wspaniałe skutki pielęgnacji twarzy

Pielęgnacja twarzy

Ochrona przed twarzą jest przede wszystkim oprócz codziennych procedur higienicznych, dobrze dopasowanych zabiegów na twarz. Powinien być dostosowany nie tylko do wieku, rodzaju czy fototypu skóry, ale także do warunków życia osoby i aktualnego klimatu.

Dobrze dopasowany zabieg na twarz powinien poprawić wygląd skóry i naszego samopoczucia oraz, w razie konieczności, wyrównać problemy skórne, takie jak nadmierne wysychanie lub tłusta skóra, ponieważ nierównowaga hydrolipidów jest zwykle pierwszą przyczyną problemów skórnych.

3 najważniejsze elementy w pielęgnacji twarzy

Pielęgnacja twarzy wymaga więcej uwagi i opieki niż inne części ciała, ponieważ jest to najważniejsza ludzka wizytówka, często udowadniając sukces w wielu dziedzinach życia prywatnego i zawodowego.

Specjaliści podkreślają, że kompleksowa pielęgnacja twarzy, niezależnie od wieku i płci, ma trzy elementy:

  • Oczyszczanie twarzy,
  • Nawilżenie twarzy
  • Odżywienie twarzy

Właściwe oczyszczanie twarzy pozwala skórze oddychać, umożliwia organizmowi zachowanie równowagi hydrolipidycznej, ale przede wszystkim zapobiega infekcji, która może pojawić się na twarzy kobiety i mężczyzny.

Zoptymalizowany pod kątem konkretnych typów i sezonów skóry, nawilżający twarz pozwala na dłuższe zachowanie wyglądu i spowolnienie procesów starzenia, a także zmniejszyć widoczne zmarszczki do minimum.

Regularna pielęgnacja twarzy, dostosowana do jej wieku i indywidualnych potrzeb, zapewnia zdrowy wygląd, odporność na infekcje i znacząco opóźnia pojawienie się oznak starzenia się, a także eliminuje negatywne skutki czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV i stres codzienny.

zabieigi na twarz, pielęgnacja skóry twarzy, zdrowa cera, oczyszczenie twarzy, nawilżenie skóry

Pielęgnacja twarzy z Warszawa Sungate Beauty & SPA

W Salonie mamy bardzo szeroki wachlarz zabiegów twarzy, które mogą poprawić wiele problemów różnych rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej i wrażliwej. Nasze rozwiązania najnowszej generacji umożliwiają szybką rewitalizację i detoksykację, a także optymalizację nawilżenia twarzy zarówno mężczyzn, jak i kobiet w różnych grupach wiekowych, przywracając jej blask i uśmiech. Dzięki odpowiednio dobranym terapeutom i doświadczonym specjalistom Sungate Beauty & Spa może przywrócić i utrzymać naturalne piękno każdej twarzy z wykorzystaniem szerokiej gamy zabiegów medycyny estetycznej. Pracujemy nad kosmetykami iSClinical,  Pevonia Botanica, kosmetykami Klapp, Invex Remedies i Dottore.

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ, podczas której nasz Kosmetolog indywidualnie dobierze zabieg do potrzeb Twojej skóry i zaplanuje plan leczenia.

Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów i terapii kosmetologicznych na twarz. Sprawdź nasze najczęściej wybierane zabiegi:

pl_PLPolish
Przewiń do góry