fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Zabiegi dla Panów

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Zabiegi dla mężczyzn – relaks niosący siłę

zabiegi dla panówZabiegi dla mężczyzn proponowane przez nowoczesne Salony kosmetyczne, takie jak nasz wbrew pozorom cieszą się coraz większą popularnością Panów, i to w różnych grupach, wiekowych, niezależnie od zajmowanego stanowiska czy statusu społecznego.
Kiedyś właściwe arystokracji i władcom, robione w ukryciu i krytykowane, dziś okazują się normalnym, dobrym sposobem na regenerację i odzyskanie sił witalnych po męczącym czasie pracy i rozmaitych obowiązkach.

To cieszy, że Panowie świadomi potrzeb swojego ciała, szukają wytchnienia właśnie w Salonach kosmetycznych, które coraz częściej otwarte są także na ich równie ważne, jak kobiece, zindywidualizowane wymagania i pragnienia. Wynikająca z większej świadomości i lansowanego obecnie stylu życia dbałość o ciało pomaga żyć lepiej i zdrowiej.

Zabiegi dla mężczyzn w Sungate Estetic & SPA

Zabiegi dla mężczyzn w Sungate Estetic & SPA przygotowywane są z całą pieczołowitością i dbałością o każdy szczegół, by korzystający z nich Panowie zyskali jak najwięcej – mogli swobodnie się zrelaksować i odpocząć, a przy okazji kompleksowo i świadomie zadbać o skórę swojego ciała i twarzy korzystając z typowo męskich kosmetyków i zapachów.

Zabiegi dla mężczyzn z naszej oferty pozwolą na rewitalizację skóry, nawilżenie jej oraz odpowiednie oczyszczenie, co z całą pewnością przełoży się na lepsze samopoczucie, większą kreatywność i wzmocnione poczucie własnej wartości na co dzień. Da też siłę do sprostania nowym wyzwaniom i stresom, których dziś często nie sposób uniknąć.

Jak zadbać o siebie? – nasze zabiegi specjalnie dedykowane Panom

Wachlarz autorskich zabiegów proponowanych Panom przez Sungate Estetic & SPA obejmuje zarówno spa, jak i sesje rewitalizujące z wykorzystaniem specjalnie dedykowanej mężczyznom linii zapachowej oraz dostosowanej do potrzeb męskiej skóry preparatów, które różnią się od tych proponowanych Paniom, chociażby ze względu na inne pH.

Obok zabiegów typowo relaksująco pielęgnujących proponujemy również inne zabiegi dla mężczyzn – manicure/ pedicure, czy pełny zakres oferty z medycyny estetycznej, pozwalający skutecznie walczyć z bliznami czy efektami starzenia oraz skutecznie wspomagać odchudzanie.

Szczególnie polecamy Panom zabiegi najlepszego spa w Warszawie Sungate Estetic & SPA.

Nasze propozycje dla Panów:

1. Młodzieńcza energia280.00 PLN
(60 min)
2. Zapomnij o stresie i pozwól sobie na chwile zapomnienia250.00 PLN
(90 min)
3. Day SPA dla Mężczyzn500.00 PLN
(180 min)