fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Zabiegi dla Pań

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Zabiegi dla kobiet – relaks niosący piękno

zabiegi dla kobietZabiegi dla kobiet o charakterze upiększającym znają kultury wszystkich czasów niemal w każdym zakątku świata. O ile dawniej często kojarzyły się one z męczącymi godzinami poddawania się bolesnym praktykom, o tyle dziś Salony proponujące zabiegi dla Pań prześcigają się w tym, by odwrócić role dopasowując się do potrzeb naszych specyficznych czasów, gdzie kobieta często pełni zakazane kiedyś jej role.

Zabiegi dla kobiet dziś, aby były skuteczne, powinny być one tak pomyślane, żeby dawać relaks niosący i chroniący naturalne piękno niejako przy okazji, pamiętając, że kobieta powinna zawsze wyglądać olśniewająco.

Jak zatrzymać naturalne piękno? – nasze zabiegi specjalnie dedykowane Paniom

Dziś kobiety są dużo bardziej aktywne w porównaniu do innych epok. Często nawet swoją aktywnością prześcigają Panów, stąd zabiegi im dedykowane w Sungate  Beauty  & SPA są tak dopasowywane, by przede wszystkim nieść odpoczynek, by stanowić skuteczną formę regeneracji ciała i umysłu po wyczerpującym dniu/ tygodniu pracy i obowiązków domowych.

Zabiegi dla kobiet w naszym Salonie, zdecydowanie pozwalają też zachować na dłużej naturalne piękno, zależnie od potrzeb pielęgnując, odżywiając i regenerując skórę ciała i twarzy. Dzięki czemu często podczas jednorazowej sesji, osiągamy skuteczne oczyszczenie, nawilżenie, dotlenienie, detoksykację, a także efektywną redukcję zmarszczek oraz zabezpieczenie przed ich przedwczesnym powstawaniem.

Zabiegi dla kobiet w Sungate Beauty  & SPA

Zabiegi dla kobiet w warszawskim Sungate  Beauty  & SPA dedykowane Paniom w różnym wieku pozwolą skutecznie zregenerować ciało i odpocząć zarówno w samotności, delektując się pięknymi zapachami i kojącą muzyką, jak również w specjalnych pakietach „dla Przyjaciółek”, gdzie można wspaniale spędzić czas z koleżanką, mamą czy córką.

Proponujemy Paniom autorskie zabiegi upiększające i odmładzające, szczególnie polecając nasze spa, okrzyknięte najlepszym spa  w Warszawie od 2011 roku. Szczegółowa specyfikacja poszczególnych aktualnie dostępnych w zabiegów dla Pań znajduje się w Cenniku.

Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty warto zapoznać się także z naszą bogatą ofertą pielęgnacyjną, w której znajdą Panie między innymi różnorodne masaże oraz zapoznać się z naszym szerokim wachlarzem propozycji z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej, która skutecznie zatrzyma czas na wiele dni