fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Pielęgnacja ciała

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Pielęgnacja ciała podstawą dobrego samopoczucia

pielęgnacja ciała

Dziś już nie ma chyba osoby, która nie wie, że odpowiednia pielęgnacja ciała pozwala nie tylko dłużej zachować młodzieńczy wygląd, ale także poprawić swoje samopoczucie. Ono z kolei w życiu codziennym wpływa na efektywność, kreatywność oraz wiele innych, ważnych czynników, nie wyłączając właściwej samooceny.

Odpowiednio dobrane zabiegi na ciało oraz twarz gwarantują, optymalną detoksykację, oczyszczenie, nawodnienie, nawilżenie skóry, która odpowiednio odżywiona, szybko odzyska swój naturalny blask. Pozwalają także dzięki miłej, relaksującej atmosferze Salonu kosmetycznego, odzyskać równowagę i doznać uczucia pełnego odprężenia czy też zapomnienia o problemach, stresie i kłopotach, by potem, po nabraniu nowych sił witalnych, z wewnętrzną radością wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Pielęgnacja ciała wspomaga mądre odchudzanie

6207503_webWiadomo, że ciało można pielęgnować na wiele sposobów. Jedną z takich podstawowych form pielęgnacji jest dbanie o odpowiednią jego masę i o to, by była ona proporcjonalna do wzrostu. Jeśli nasza waga jest niezadowalająco wysoka, warto zacząć się mądrze odchudzać – korygując dietę, ale także zwiększając w miarę możliwości poziom aktywności fizycznej.

Dobrze dobrane zabiegi na ciało mogą skutecznie wspomóc takie odchudzanie, sprawiając, że utrata wagi będzie równomierna, harmonijna i nie pozostawi po sobie chociażby nadmiernie rozciągniętej skóry.

W trakcie odchudzania warto wesprzeć się też naturalnymi preparatami, chociażby wyciągiem z karczocha, czy zastosować terapię z L-karnityną zwaną „spalaczem tłuszczu”, ułatwiającą naturalne usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspieszającą sam proces pozbywania się zbędnych kilogramów. Można też sięgnąć po zdobycze najnowszej medycyny estetycznej i jeśli nie ma przeciwwskazań, odpowiednio dobranymi sesjami szybko wyrzeźbić wybrane partie ciała.

 

Pielęgnacja ciała z Sungate Beauty & SPA w Warszawie

 

W Sungate Beauty & SPA wiemy, że ciało to największy skarb, który trzeba odpowiednio pielęgnować, a wtedy odwdzięczy się nam zdrowiem, pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem nawet w trudnych sytuacjach stresowych czy osłabienia lub choroby.

Zabiegi pielęgnujące ciało proponowane przez nasz Salon w Warszawie to autorskie zestawy rytuałów oraz terapii o udowodnionej skuteczności i zbawiennym wpływie na ciało i duszę, zarówno Pań, jak i Panów. Ich specyfika, w połączeniu z naszym wyjątkowym klimatem i profesjonalizmem sprawia, że nasi Klienci chętnie do nas wracają często też polecając nas bliskim lub fundując im niebanalny prezent w postaci Karty upominkowej Sungate  Beauty  & SPA do czego również Państwa zachęcamy.

Odpowiednio dobrane programy do domowej pielęgnacji pozwolą Ci utrzymać na dłużej efekty profesjonalnych zabiegów SPA.