fbpx

Oferta dla Firm / Warszawa

Odpoczynek i relaks w najlepszym wydaniu – najlepsze spa Warszawa

Odpoczynek i relaks tak potrzebny w dzisiejszym zapracowanym świecie, dzięki naszemu doświadczeniu, wyjątkowej bogatej ofercie dedykowanej firmom i instytucjom, to doskonały sposób na ciekawą gratyfikację pracowników, dobre spożytkowanie funduszu socjalnego, czy też świetny pomysł na niebanalną integrację zespołu na każdym etapie jego funkcjonowania.

Spa w Warszawie – nasze idealne do integracji

W naszej ofercie dedykowanej spotkaniom integracyjnym proponujemy:

  • Indywidualny scenariusz części integracyjnej,
  • Specjalne zabiegi spa dla każdego z gości,
  • Możliwość przeprowadzenia nauki masażu, prezentacji ideologii spa, najnowszych trendów, zabiegów, etc.
  • Prezenty dla każdego z uczestników spotkania,
  • Catering (do wyboru: kuchnia tajska, sushi, orientalne owoce, inne),
  • Całościowa organizacja wydarzenia od strony logistycznej.

Istnieje możliwość zarezerwowania na spotkanie zamknięte całego spa dla grup od 8 do 10 osób. Wystarczy określić budżet, liczbę pracowników, a my skomponujemy dla Państwa indywidualne dobrane pakiety spa, które pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej wymagające osoby.

Eko kosmetyki to podstawa w Day Spa Warszawa Centrum – Sungate

Nowoczesne Day Spa Warszawa Centrum dla firm w naszej odsłonie to szansa na dotknięcie samego serca natury, nie tylko dzięki wprawnym dłoniom naszych specjalistów i wyjątkowemu relaksującemu klimatowi panującemu w naszych wnętrzach, ale przede wszystkim dzięki kosmetykom roślinnym renomowanych firm.

Eko kosmetyki pełne dobroczynnych czynników, które szczególnie polecamy, to te proponowane przez współpracującą z nami, cenioną przez koneserów spa marką Pevonia Botanica.

Nowoczesne Day Spa Warszawa dla Twojej firmy – jak zamówić

Szczegółowe informacje odnośnie organizacji spa dla firm w naszym Salonie Sungate Beauty & SPA uzyskają Państwo pisząc do nas na adres: info@spasungate.pl lub dzwoniąc pod numer: +48224283616

pl_PLPolish
Przewiń do góry