fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

O nas

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca w Centrum Warszawy SUNGATE BEAUTY & SPA, gdzie oferujemy usługi: medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii połączone z profesjonalną pielęgnacją twarzy, ciała oraz masażami.

To miejsce, które powstało z pasji i zaangażowania, z myślą o Tobie , gdzie priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa związane z jakością i procedurą przeprowadzonych zabiegów.

  • Używamy najlepszej aparatury i certyfikowanych materiałów w oparciu o standardy bezpieczeństwa
  • Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług przy zachowaniu przyjaznej atmosfery

Zapraszamy na kosultacje do naszych profesjonalistów : lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów. Nasi specjaliści indywidualnie dobiorą zabieg do Twoich potrzeb. Podczas kosultacji zdiagnozują przyczynę i dobiorą odpowiednią metodę kuracji a także z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy na naszą stronę: https://spasungate.pl/dobierz-zabieg-do-problemu/

SUNGATE BEATY & SPA to miejsce, w którym doświadczycie Państwo wielu, niezapomnianych doznań w miłej atmosferze przepełnionej tradycyjną, polską gościnnością.
Proponujemy Państwu również wszechstronne terapie Spa & Wellness będące inspirującym, wyrafinowanym połączeniem najcenniejszych skarbów natury ukrytych w morzu i na lądzie z nowoczesnym luksusem w najlepszym wydaniu.
Oferta pakietowa została przygotowana także z myślą o:

  •  Parach- Dla Dwojga
  •  Przyjaciółek
  •  Dla Przyszłych Mam
  •  Dla Kobiet
  •  Dla Mężczyzn

Możesz zrobić rezerwację online: https://www.moment.pl/s/sungate-beauty-spa-warszawa#

Do zabiegów nasi specjaliści używają certyfikowanych produktów oraz urządzeń.

Lekarze Medycyny Estetycznej stosują produktów marek: StylAge, Neauvia, Juvederm, Restylane, Ellanse, Aptos, Regeneris, Dives, Profhilo, Croma, Sculptra, Dermaheal, Radiesse, Phospholight, Botox, Azzalure oraz inne.

Do pielęgnacji ciała fizjoterapeuci używają naturalnych produktów: Biooleo, Organicseries, ILIOLA ( Certyfikat HALLAL)- oleje, olejki eteryczne, masła SHEA a także importujemy z zagranicy,z Izraela m.in.: sól, błota z Morza Martwego. Według opracowanych przez nas receptur przygotowujemy peelingi do ciała zawierające minerałoterapie.
Do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz używamy kilku marek. Dlaczego? Ponieważ każda cera jest inna i ma różne potrzeby. Kosmetolog podczas konsultacji dobierze indywidualnie dopasowany zabieg do Twojej skóry.

Wykonujemy również zabiegi na certyfikowanych urządzeniach TOP TREATMENTS: HYDRAFACIAL, INFUZJA TLENOWA, LASEROTERAPIA.

 
Serdecznie zapraszamy
Zespół SUNGATE BEATY & SPA