fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Powiększanie ust

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880
Powiększanie ust – podkreśl naturalne piękno Twoich ust poprzez wykonanie zabiegu najwyższej jakości wypełniaczami indywidualnie dobieranymi przez naszego specjalistę w klinice Sungate  Beauty  & SPA w samym Centrum Warszawy.
Usta są bardzo ważnym elementem naszej urody. Wiele osób marzy o pełniejszych, bardziej zmysłowych kształtach ust. Marzenie może się spełnić i usta będą takie jak sobie życzysz przy użyciu produktu wypełniacza, który możesz znaleźć również w Twoim ciele. To prosty, bezpieczny zabieg, który powiększy małe i wąskie wargi, doda im objętości, jędrności, sprężystości. Zabieg ten również pomoże zlikwidować asymetryczność ust, zmniejszy pomarszczenia, zatrzyma efekty starzenia.

Powiększanie ust Śródmieście Warszawa

Która część wargi może być powiększona?

Powiększenie ust to zabieg wypełnienia ust odpowiednim wypełniaczem, najczęściej z wypełniacza, który nie tylko powoduje widoczne zwiększenie objętości ust, ale także pozwala na łagodną korektę linii warg z równoczesną likwidacją ewentualnych zmarszczek w okolicy ust, łącznie z redukcją niewielkich zmarszczek palacza. Oprócz tego, po zabiegu powiększenia ust staną się one gładsze, jędrniejsze i intensywniej wybarwione.

Powiększanie ust można wykonać na wiele sposobów odpowiednio podając wypełniacz w część wargi:

 • podanie w czerwień wargową zwiększając pełność ust
 • podając w kontur ust-profilowanie ust
 • podnosząc kąciki ust i likwidując tym samym zmarszczki “marionetki”

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Lekarz medycyny estetycznej przeprowadza wywiad z pacjentem, dobiera odpowiedni produkt do iniekcji i delikatnie rozmasowując tworzy ustalony wcześniej kształt ust.
Powiększenie ust to zabieg na bardzo delikatnej i wrażliwej części twarzy, dlatego wykonywany jest zawsze w znieczuleniu miejscowym i przy pomocy kremu znieczulającego nałożonego około 15-30 minut przed sesją lub ze znieczuleniem stomatologicznym, co całkowicie likwiduje dyskomfort i ból podczas zabiegu.
Powiększenia ust dokonuje specjalista wprowadzając za pomocą ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły preparat wypełniający do skóry właściwej. Tym preparatem najczęściej jest dający wysoki poziom odżywienia i nawilżenia skóry preparat naturalny. Jednorazowo, zależnie od oczekiwań pacjenta, jest to kilka wkłuć. Potem specjalista modeluje kształt ust za pomocą palców, do uzyskania pożądanego efektu. Czas trwania całego zabiegu powiększania ust wynosi do 30 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym preparatem odpowiednio dobranym przez lekarza i trwa bardzo krótko. Nasi lekarze są odpowiednio przeszkoleni i zadbają o Wasz komfort podczas zabiegu powiększania ust.

Czy efekt po powiększaniu ust będzie natychmiast widoczny?

Po wstrzyknięciu wargi będą delikatnie opuchnięte. Powstały obrzęk znika po 2-3 dniach samoistnie pozostawiając piękne ,naturalnie kształtne , jędrne wargi o stałym kolorze.

Jak długo będę mieć powiększone usta?

Efekt powiększonych ust po zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Jest to indywidualna zależność, u każdej osoby inna. Nasz zabieg zapewnia długotrwały , ale nie stały wynik przez co dowolnie możesz wybierać kształt zgodnie z Twoim poczuciem mody i stylu.

Co to jest wypełniacz?

Inaczej nazywany filler, preparat naturalny to produkt stosowany często w celu poprawienia blizny, zmarszczki oraz innych zagłębień w skórze. Jest to polisacharyd , który występuje we wszystkich żywych organizmach. Wiąże wodę, dzięki której skóra jest jędrna i elastyczna. Niestety, z wiekiem mamy go coraz mniej. Poprzez wstrzykiwanie go w zmarszczki, uzupełniamy jego niedobór. Jako naturalny produkt szybko wchłonąłby się w tkanki, więc do wypełniania zmarszczek stosuje się syntetyczny odpowiednik, który został poddany procesowi stabilizacji. Proces ten zapewnia dłuższe utrzymywanie się w skórze. Jest bezpieczny,dość trwały, biodegradalny i stymuluje do produkcji kolagenu w miejscu podania. – rozkłada się dopiero po roku i wtedy zabieg trzeba powtórzyć.

Jaki rodzaj wypełniacza jest najlepszy do powiększania ust?

W ofercie Sungate  Beauty  & SPA pracujemy na produktach znanych marek. Każdy z nich różni się stopniem stabilizacji, wielkością cząsteczek wypełniacza. Każdy z tych produktów jest przebadany w laboratorium i posiada odpowiednie certyfikaty, jest bezpieczny dla naszego organizmu. Podczas indywidualnej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej dobierany jest odpowiedni produkt do zabiegu powiększania ust.

Kiedy nie mogę wykonać zabiegu powiększania ust wypełniaczem?

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

 • ciąża i okres laktacji
 • skłonność do występowania blizn przerostowych
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych
 • zmiany zapalne w obrębie skóry
 • nadwrażliwość na wypełniacze.
 • choroba autoimmunologiczna
 • skóra z ogniskiem zakażonych bakterii
 • infekcja wirusem opryszczki.
 • młodzież poniżej 18 roku życia.
 • wykonane wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi na tym samym obszarze
 • przyjmowanie leków sterydowych
 • choroby układu immunologicznego,
 • infekcje skórne w okolicach ust,
 • stosowanie leków przeciwzapalnych i preparatów kwasu salicylowego (aspiryny, etc) na około 3 dni przed zabiegiem.

Co daje mi zabieg powiększanie ust?

Powiększanie ust jest zabiegiem, który mogą z powodzeniem zastosować zarówno Panie, jak i Panowie w różnym wieku pragnący poprawić sobie wygląd ust, ale także poprawić mimikę twarzy i uzyskać ogólny efekt odmłodzenia.

Powiększanie ust zaleca się w celu:

 • zwiększenia objętości wargi czerwonej,
 • wymodelowania konturu ust,
 • likwidacji asymetrii kształtu ust,
 • podniesienia kącików ust,
 • podkreślenia tak zwanego łuku Kupidyna,
 • wypełnienia drobnych zmarszczek wokół ust.

Czy mogę palić papierosy po zabiegu powiększanie ust?

Nie można palić papierosów, gdyż można zniekształcić wymodelowane usta. Przez kilka godzin po zabiegu powiększania ust powinno się unikać:

 • nadmiernej ekspresji w obrębie ust,
 • dotykania i masowania miejsc iniekcji.

Przez około 3 dni od zabiegu należy unikać:

 • intensywnego nagrzewania i opalania się, sauny,
 • wzmożonego wysiłku fizycznego.

Pożądany estetyczny efekt po zabiegu powiększenia ust utrzymuje się około 6 -12 miesięcy, dlatego wymaga powtórzeń co jakiś czas. Jego powtarzanie uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji – rodzaju skóry, trybu życia pacjenta, częstotliwości korzystania z kąpieli słonecznych i solarium i nie da się oszacować precyzyjnie.
Wszystkie te zalecenia, mają na celu, uzyskanie jak najlepszego efektu powiększenia ust i utrzymania go na dłużej, dlatego warto je zastosować.

Mam opryszczkę na ustach , czy mogę mieć wykonany zabieg powiększania ust?

Niestety nie ma możliwości wykonania zabiegu, gdyż może nastąpić wybuch i zdwojenia choroby.
Należy przyjąć kurację lekiem heviran (acyklowir). Gdy mamy tendencje do nawrotów opryszczki możemy zabezpieczyć się przyjmując go do tygodnia przed planowanym zabiegiem. Czas leczenia opryszczki trwa do około 10 dni.

Jakie są skutki uboczne po zabiegu powiększanie ust?

Po zabiegu występuje zaczerwienienie oraz obrzęk, który w krótkim czasie 2-3 dni zejdzie. Wskazane jest stosowanie chłodnych okładów np.z kostki lodu. Niekiedy w miejscu wkłucia może pojawić się siniaczek, którego możemy szybko się pozbyć stosując miejscowo żel z arniką.

Jak można uniknąć siniaków po zabiegu powiększanie ust?

 • Nie należy przyjmować leków: aspiryna, tylenol, exedrin, ibufen na 1 dzień przed i 2 dni po iniekcji.
 • Nie należy przyjmować witaminy E na 2-3 dnie przed i po zabiegu. Stosowanie multiwitaminy jest dozwolone
 • Należy unikać dużego wysiłku fizycznego z wyjątkiem chodzenia do 24 godzin po zabiegu.