fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Lifting twarzy

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Lifting twarzy – to zabieg służący odmłodzeniu i odpowiedniemu nawodnieniu twarzy, poprawieniu jej rysów w miejscach, w których skóra traci swą sprężystość i jędrność wraz z wiekiem. Pod tym pojęciem kryją się 2 rodzaje zabiegów odmładzających twarz, a mianowicie:

Lifting twarzy w naszym Salonie SUNGATE Beauty & Spa

w Warszawie

W naszym warszawskim Salonie wykonujemy lifting twarzy metodą nieoperacyjną z użyciem wypełniaczy, najczęściej z wypełniacza, który oprócz optymalnych, naturalnych efektów wypełnienia tkanki podskórnej powodując optymalne nawodnienie twarzy, regeneruje tkanki przyległe, pobudzając organizm do produkcji naturalnego kolagenu, niezbędnego do uzyskania odpowiedniego napięcia komórek skóry i jej młodego wyglądu.

Lifting twarzy – etapy

Lifting twarzy wykonywany metodą niechirurgiczną to zabieg, który składa się z dwóch podstawowych etapów:

Do prawidłowego wykonania zabiegu liftingu twarzy wypełniaczem wystarczą 1-2 wkłucia, które można łatwo zamaskować codziennym makijażem.

Główne przeciwwskazania do zabiegu liftingu twarzy

Chociaż jest to zabieg bardzo bezpieczny, przeszkodami ze wskazań medycznych do wykonania nieoperacyjnego liftingu twarzy są:

Zabieg nieoperacyjnego liftingu twarzy – komu się poleca?

Lifting twarzy uzyskany dzięki implantacji wypełniacza lub innego wypełniacza, poleca się osobom, chcącym uzyskać efekt:

Lifting twarzy – co po nim?

Ze względu na dużą gęstość używanego preparatu wypełniającego i naturalnego procesu starzenia skóry efekty nieoperacyjnego liftingu twarzy utrzymują się od 12 do 24 miesięcy. Po tym czasie dla podtrzymania efektu i optymalnego nawodnienia twarzy warto zabieg powtórzyć, uzupełniając wchłonięty w tkanki wypełniacz.

Pozytywny skutek liftingu twarzy jest widoczny natychmiast po jego wykonaniu. U niewielkiej części pacjentów mogą wystąpić niewielkie wybroczyny i zasinienie w miejscach wprowadzenia kaniuli, niemniej jednak znikają one samoistnie już po kilku dniach. Pełny efekt liftingu twarzy w postaci poprawy wyglądu i jakości skóry twarzy, jej nawodnienia i napięcia uzyskuje się w ciągu kilku dni do miesiąca od jego wykonania.

Co ważne, po liftingu twarzy wypełniaczem z naturalnego preparatu można natychmiast wrócić do swoich codziennych zajęć, bez ryzyka że efekt zabiegu nie będzie tak dobry, jak należy tego oczekiwać.

W razie potrzeby można dokonywać retuszu liftingu twarzy w dowolnym momencie zależnie od potrzeb i oczekiwań, utrzymując tym samym efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego, nawet przez wiele lat.