fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Medycyna estetyczna / Warszawa

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Sungate Beauty & SPA posiada bogatą ofertę z zakresu medycyna estetyczna. Nasi lekarze zapewnią najwyższą jakość usług. Jeśli nie wiesz jaki zabieg będzie odpowiedzią na Twój problem kliknij tutaj i Dobierz zabieg do problemu.

Lipoliza iniekcyjna

lipoliza-iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to idealny sposób na rewitalizację tkanek i pobudzenie naturalnych procesów witalnych tkanek podskórnych i skóry, wspomagający odchudzanie, oczyszczenie organizmu i precyzyjną utratę wagi w miejscach, gdzie tkanki tłuszczowej jest za dużo. Stosowane w naszym Salonie preparaty gwarantują trwały efekt, który wspomoże każde odchudzanie.

Zobacz więcej…

Powiększanie ust

powiekszanie-ust

Powiększanie ust, korekta ich kształtu i wybarwienia to ważny element medycyny estetycznej, która w Sungate Beauty & SPA znajduje całe rzesze zwolenników. Nasi specjaliści chętnie wykonają taki zabieg powiększania ust, który dodatkowo, łagodnie wygładzi ewentualne zmarszczki wokół warg. Dobiorą też kształt i wielkość ust do typu urody/gustu.

Zobacz więcej…

Wolumetria twarzy

wolumetria-twarzy

Wolumetria twarzy to zabieg służący przywróceniu bądź nadaniu wymarzonego kształtu twarzy zmienionego z wiekiem, po urazach i operacjach, bez inwazyjnej ingerencji chirurgicznej. Dzięki doświadczeniu naszych warszawskich specjalistów, nie tylko twarz wymagająca korekty jej owalu/ rysów, ale i życie nabiorą nowego, lepszego wymiaru.

Zobacz więcej…

Lifting twarzy

lifting-twarzy

Lifting twarzy z użyciem wypełniacza w Sungate Beauty & SPA to kontrolowany sposób na cofnięcie czasu i istotną odmianę wyglądu twarzy, popularny wśród Pań, ale także Panów odwiedzających nasz Salon. Doświadczone ręce naszych ekspertów wiedzą, co zrobić, by efekt liftingu twarzy był równie trwały i spektakularny, jak chirurgiczny.

Zobacz więcej…

Nici liftingujące

nici-liftingujace

Nici liftingujące to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. Dzięki nim można poprawić i odmłodzić nie tylko rysy twarzy, ale także przykładowo wygląd pośladków. Na bezbolesne zabiegi, z użyciem najnowszej generacji nici, wymagających jedynie kilka wkłuć, zapraszamy do Sungate Beauty & SPA w Warszawie zarówno Panie, jak i Panów.

Zobacz więcej…

Osocze bogatopłytkowe

osocze-bogatoplytkowe

Osocze bogatopłytkowe to życiodajny element pobierany z krwi obwodowej, który specjalnie wyizolowany i podany, może zdziałać prawdziwe cuda z niemal każdą twarzą. Choć zwany jest on też liftingiem wampirzym, w Sungate Beauty & SPA wykonujemy go w wyjątkowo miłej atmosferze, niwelującej wszelkie negatywne skojarzenia, z gwarancją świetnego efektu na długo.

Zobacz więcej…

Zabiegi z wypełniaczem, biostymulatory

zabiegki-z-kwasem-hialuronowym

Wypełniacz używany jest w Sungate Beauty & SPA do szeregu zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej. Pozwala on na osiągnięcie maksymalnie pozytywnego efektu przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy, czy innych części ciała. Wiemy, jak sprawić, by za sprawą wypełniacza, każda skóra zyskała optymalne nawilżenie i blask.

Zobacz więcej…

Peelingi medyczne

peelingi-medyczne

W Sungate Beauty & SPA proponujemy Państwu również profesjonalne peelingi medyczne wykonywane przez naszych specjalistów po dokładnym zbadaniu indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Najpopularniejsze peelingi medyczne wykonywane w naszym warszawskim Salonie to: peeling kawitacyjny, peeling enzymatyczny oraz działająca peelingująco eksfoliacja twarzy.

Zobacz więcej…

Toksyna botulinowa

botox

Wypróbuj sprawdzony sposób na pozbycie się zmarszczek mimicznych po wykonaniu zabiegu z toksyny botulinowej w klinice w centrum Warszawy Sungate Beauty & SPA. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej, którzy zagwarantują Ci prawdziwe i szybkie rezultaty bez zabiegów chirurgicznych i długiej rekonwalescencji.

Zobacz więcej…

Terapia depigmentacyjna

terapia-depigmentacyjna

Medycyna estetyczna w warszawskim Sungate Beauty & SPA to także możliwość odbycia nowoczesnej, skutecznej terapii depigmentacyjnej, dzięki której większość niechcianych i nielubianych przebarwień zniknie w jednej chwili, dając pozytywny efekt wybielenia skóry. Zabiegi robimy pod okiem czujnego eksperta, który zawsze bada jakość i rodzaj przebarwień.

Zobacz więcej…

Mezoterapia igłowa

mezoterapia-iglowa

Mezoterapia igłowa to idealny sposób na odżywienie i pobudzenie do regeneracji komórek skóry odpowiedzialnych za jej wygląd i elastyczność. W naszym Salonie mezoterapię igłową przeprowadzamy z zastosowaniem sprawdzonych preparatów złożonych, dopasowanych do konkretnych potrzeb, nie wyłączając wybielania skóry.

Zobacz więcej…

Flebologia

flebologia

W naszym Salonie zabiegi z zakresu flebologii zajmują miejsce szczególne. Nasi specjaliści zdają sobie sprawę, jak ważne są zdrowe naczynia krwionośne i żyły, dzięki którym do każdej tkanki ludzkiego organizmu docierają tlen, woda oraz niezbędne składniki odżywcze. Dlatego też oferta Sungate Beauty & SPA to również profesjonalna skleroterapia w różnych odsłonach.

Zobacz więcej…

Ginekologia estetyczna

ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna w warszawskim Sungate Beauty & SPA to profesjonalne zabiegi poprawiające wygląd i funkcjonowanie strefy intymnej u Pań, bez użycia skalpela. Nasi eksperci dyskretnie zaproponują bezpieczne, nowoczesne rozwiązania gwarantujące satysfakcję i rewitalizację doznań seksualnych osłabionych po urodzeniu dziecka lub w związku z upływem czasu.

Zobacz więcej…

Medycyna estetyczna – bezpieczny sposób na zatrzymanie czasu

Medycyna estetyczna to bezpieczny sposób na zatrzymanie czasu, zrobienie tego, co wydawałoby się niemożliwe i jeszcze kilkadziesiąt lat temu było niemożliwe. Zdobycze najnowszej kosmetologii przy wsparciu najnowocześniejszych technologii stosowanych w medycynie estetycznej dziś mogą sprawić, że będziesz się czuć pięknie i młodo znacznie dłużej niż myślisz.

Medycyna estetyczna pomaga naturze

Głównym celem medycyny estetycznej jest pomoc naturze i korekcja niedociągłości w naszym wyglądzie, który zmienia się wraz z nieubłaganym upływem czasu lub w wyniku różnych nieprzewidzianych zdarzeń – wypadków, zabiegów operacyjnych.
Wbrew powszechnemu przekonaniu, taka korekcja często może odbywać się bez konieczności wizyty u chirurga plastyka, używania skalpela i znieczulenia ogólnego. Dzięki medycynie estetycznej oczekiwany efekt odmłodzenia – redukcji zmarszczek i zwiotczeń skóry, etc czy redukcji blizn, rozstępów można osiągnąć szybko i bardzo skutecznie, w Salonie kosmetycznym takim jak Sungate Beauty & SPA.

Medycyna estetyczna w naszym Salonie

Medycyna estetyczna zajmuje u nas miejsce szczególne. Odpowiednio dobrana grupa specjalistów przy pomocy najnowocześniejszych technik i urządzeń z zastosowaniem sprawdzonych substancji i kosmetyków dba o to, by całość odbyła się zgodnie ze sztuką zawodu, zachowując najwyższe europejskie standardy także z zakresu aseptyki.
Wykonując zabiegi medycyny estetycznej w naszym salonie możesz mieć pewność ich dobrego efektu oraz tego, że utrzyma się on na odpowiednio długi czas.
Wśród zabiegów medycyny estetycznej proponowanych w Sungate Beauty & SPA w Warszawie znajdują się:

Odrębnym rodzajem zabiegów medycyny estetycznej, który robimy w Sungate Beauty & SPA w Warszawie jest także makijaż permanentny, na który, podobnie jak na inne zabiegi, zapraszamy serdecznie nie tylko Panie, ale również Panów.