fbpx
Nasze zabiegi

Medycyna estetyczna

Niech twoja skóra stanie się jędrna i poczuj się dobrze we własnej skórze

Poznaj nasze zabiegi

Odśwież swój wygląd

Zmęczenie i stres mocno odbija się na naszej skórze. Umów się i skorzystaj z naszych zabiegów estetycznych.

lipoliza inekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to idealny sposób na rewitalizację tkanek i pobudzenie naturalnych procesów witalnych tkanek podskórnych i skóry, wspomagający odchudzanie, oczyszczenie organizmu i precyzyjną utratę wagi w miejscach, gdzie tkanki tłuszczowej jest za dużo. Stosowane w naszym Salonie preparaty gwarantują trwały efekt, który wspomoże każde odchudzanie.

Powiększanie ust

Powiększanie ust, korekta ich kształtu i wybarwienia to ważny element medycyny estetycznej, która w Sungate Beauty & SPA znajduje całe rzesze zwolenników. Nasi specjaliści chętnie wykonają taki zabieg powiększania ust, który dodatkowo, łagodnie wygładzi ewentualne zmarszczki wokół warg. Dobiorą też kształt i wielkość ust do typu urody/gustu.

wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy to zabieg służący przywróceniu bądź nadaniu wymarzonego kształtu twarzy zmienionego z wiekiem, po urazach i operacjach, bez inwazyjnej ingerencji chirurgicznej. Dzięki doświadczeniu naszych warszawskich specjalistów, nie tylko twarz wymagająca korekty jej owalu/ rysów, ale i życie nabiorą nowego, lepszego wymiaru.

Lifting twarzy

Lifting twarzy z użyciem wypełniacza w Sungate Beauty & SPA to kontrolowany sposób na cofnięcie czasu i istotną odmianę wyglądu twarzy, popularny wśród Pań, ale także Panów odwiedzających nasz Salon. Doświadczone ręce naszych ekspertów wiedzą, co zrobić, by efekt liftingu twarzy był równie trwały i spektakularny, jak chirurgiczny.

lifting twarzy
nici liftingujące

Nici liftingujące

Nici liftingujące to prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej. Dzięki nim można poprawić i odmłodzić nie tylko rysy twarzy, ale także przykładowo wygląd pośladków. Na bezbolesne zabiegi, z użyciem najnowszej generacji nici, wymagających jedynie kilka wkłuć, zapraszamy do Sungate Beauty & SPA w Warszawie zarówno Panie, jak i Panów.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to życiodajny element pobierany z krwi obwodowej, który specjalnie wyizolowany i podany, może zdziałać prawdziwe cuda z niemal każdą twarzą. Choć zwany jest on też liftingiem wampirzym, w Sungate Beauty & SPA wykonujemy go w wyjątkowo miłej atmosferze, niwelującej wszelkie negatywne skojarzenia, z gwarancją świetnego efektu na długo.

osocze bogatopłytkowe
stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe

Biostymulator tkankowy używany jest w Sungate Beauty & SPA do szeregu zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej. Pozwala on na osiągnięcie maksymalnie pozytywnego efektu przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy, czy innych części ciała. Wiemy, jak sprawić, by za sprawą wypełniacza, każda skóra zyskała optymalne nawilżenie i blask.

Peelingi medyczne

W Sungate Beauty & SPA proponujemy Państwu również profesjonalne peelingi medyczne wykonywane przez naszych specjalistów po dokładnym zbadaniu indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Najpopularniejsze peelingi medyczne wykonywane w naszym warszawskim Salonie to: peeling kawitacyjny, peeling enzymatyczny oraz działająca peelingująco eksfoliacja twarzy.

peeling medyczny
toksyna botulinowa

Toksyna botilinowa

Wypróbuj sprawdzony sposób na pozbycie się zmarszczek mimicznych po wykonaniu zabiegu z toksyny botulinowej w klinice w centrum Warszawy Sungate Beauty & SPA. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez lekarzy medycyny estetycznej, którzy zagwarantują Ci prawdziwe i szybkie rezultaty bez zabiegów chirurgicznych i długiej rekonwalescencji.

Terapia depigmentacyjna

Medycyna estetyczna w warszawskim Sungate Beauty & SPA to także możliwość odbycia nowoczesnej, skutecznej terapii depigmentacyjnej, dzięki której większość niechcianych i nielubianych przebarwień zniknie w jednej chwili, dając pozytywny efekt wybielenia skóry. Zabiegi robimy pod okiem czujnego eksperta, który zawsze bada jakość i rodzaj przebarwień.

terapia depigmentacyjna
mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to idealny sposób na odżywienie i pobudzenie do regeneracji komórek skóry odpowiedzialnych za jej wygląd i elastyczność. W naszym Salonie mezoterapię igłową przeprowadzamy z zastosowaniem sprawdzonych preparatów złożonych, dopasowanych do konkretnych potrzeb, nie wyłączając wybielania skóry.

Medycyna estetyczna – bezpieczny sposób na zatrzymanie czasu

Medycyna estetyczna to bezpieczny sposób na zatrzymanie czasu, zrobienie tego, co wydawałoby się niemożliwe i jeszcze kilkadziesiąt lat temu było niemożliwe. Zdobycze najnowszej kosmetologii przy wsparciu najnowocześniejszych technologii stosowanych w medycynie estetycznej dziś mogą sprawić, że będziesz się czuć pięknie i młodo znacznie dłużej niż myślisz.

Medycyna estetyczna pomaga naturze

Głównym celem medycyny estetycznej jest pomoc naturze i korekcja niedociągłości w naszym wyglądzie, który zmienia się wraz z nieubłaganym upływem czasu lub w wyniku różnych nieprzewidzianych zdarzeń – wypadków, zabiegów operacyjnych.
Wbrew powszechnemu przekonaniu, taka korekcja często może odbywać się bez konieczności wizyty u chirurga plastyka, używania skalpela i znieczulenia ogólnego. Dzięki medycynie estetycznej oczekiwany efekt odmłodzenia – redukcji zmarszczek i zwiotczeń skóry, etc czy redukcji blizn, rozstępów można osiągnąć szybko i bardzo skutecznie, w Salonie kosmetycznym takim jak Sungate Beauty & SPA.

Medycyna estetyczna w naszym Salonie

Medycyna estetyczna zajmuje u nas miejsce szczególne. Odpowiednio dobrana grupa specjalistów przy pomocy najnowocześniejszych technik i urządzeń z zastosowaniem sprawdzonych substancji i kosmetyków dba o to, by całość odbyła się zgodnie ze sztuką zawodu, zachowując najwyższe europejskie standardy także z zakresu aseptyki.
Wykonując zabiegi medycyny estetycznej w naszym salonie możesz mieć pewność ich dobrego efektu oraz tego, że utrzyma się on na odpowiednio długi czas.
Wśród zabiegów medycyny estetycznej proponowanych w Sungate Beauty & SPA w Warszawie znajdują się:

  • Lipoliza iniekcyjna,
  • Mezoterapia igłowa,
  • Mezoterapia bezigłowa,
  • Powiększanie ust,
  • Wolumetria twarzy.

Odrębnym rodzajem zabiegów medycyny estetycznej, który robimy w Sungate Beauty & SPA w Warszawie jest także makijaż permanentny, na który, podobnie jak na inne zabiegi, zapraszamy serdecznie nie tylko Panie, ale również Panów.

pl_PLPolish
Przewiń do góry