fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Masaże relaksacyjne i orientalne

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Masaże relaksacyjne – relaks i odprężenie dzięki ciepłu dłoni

masaże relaksacyjne i orientalneMasaże relaksacyjne to jeden z najbardziej znanych i cenionych przez wszystkie kultury sposobów na pozbycie się stresu, zmęczenia i nieprzyjemnego uczucia ciężkości ciała.

Dzięki ciepłu dłoni masażysty i wykonywanym przez niego specjalnym ruchom, zabieg masażu relaksacyjnego jest wyjątkowo przyjemny i odprężający.

Masaż relaksacyjny pozwala szybko odzyskać równowagę i harmonię, a także skutecznie zrelaksować się po pracy, co jest szczególnie cenne zwłaszcza przy obecnym szybkim tempie życia.

Masaż aromaterapeutyczny – siła naturalnych olejków eterycznych

Masaż aromaterapeutyczny pozwala połączyć dobroczynną moc naturalnych olejków eterycznych z uzdrawiającą siłą masażu. Odpowiednio skomponowana technika masażu w połączeniu z wybranym rodzajem olejku umożliwi sprostać subtelnym potrzebom Twojego ciała:

Masaż świeczką – orientalny sposób na stres

Masaż świeczką to inny orientalny sposób na stres, który zdobywa sobie u nas coraz większą rzeszę zwolenników. To specjalny rytuał, podczas którego ciepły i aromatyczny wosk świecy zostaje wmasowany w skórę, co pozwala na jej na osiągnięcie wyjątkowo wysokiego poziomu odprężenia.
Masaż świeczką jest też ważnym sprzymierzeńcem w walce z niechcianymi problemami ze skórą takimi jak:

Masaż bańką chińską – wyjątkowy sposób na poprawę kondycji

Masaż bańką chińską to znany od wieków w tradycji starochińskiej sposób na pomoc ciału w różnych dolegliwościach, który dziś z powodzeniem stosuje się nie tylko w kosmetologii, ale nawet w lecznictwie europejskim. Bańka chińska i wykonany nią masaż różnych partii ciała, pozwala skutecznie walczyć z: bólem, bliznami, cellulitem, jednocześnie modelując sylwetkę i wspomagając odchudzanie. Może być też doskonałym nieinwazyjnym sposobem leczenia uciążliwego trądziku.
Jedyną wadą masażu bańką chińską jest to, że początkowo może być nieco bolesny, jednak nie należy tym się zrażać, gdyż dyskomfort ustąpi w miarę przyzwyczajenia się do niego obecnych w skórze receptorów czuciowych.
Odpowiednio dobrane programy do domowej pielęgnacji pozwolą Ci utrzymać na dłużej efekty profesjonalnych zabiegów SPA.