fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Masaże lecznicze

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Masaże lecznicze niekoniecznie w gabinecie fizjoterapii

masaże leczniczeMasaże lecznicze całkowite lub częściowe to wyjątkowa ulga dla zmęczonych mięśni i stawów po urazach, stanach chorobowych.

Chociaż przyjęło się, że masaże lecznicze przepisuje lekarz i wykonywany jest on przez masażystę w placówce medycznej, nie zawsze musi tak być.

Jego dobroczynne działanie zależy od umiejętności masażysty, a nie miejsca, w którym jest wykonywany.

Masaż leczniczy zależnie od potrzeb wykonuje się:

Masaż terapeutyczny – tylko ze specjalistą takim jak z Sungate Beauty & SPA

Masaż terapeutyczny to masaż łączący w sobie elementy stretchingu, który dzięki umiejętnemu zastosowaniu odpowiednich technik bardzo szybko i skutecznie likwiduje ból, poprawia ruchomość stawów, likwiduje blizny oraz uwalnia punkty spustowe.

Ceni go sobie coraz więcej Pań i Panów, nie tylko mających problemy z kręgosłupem z powodu siedzącego trybu życia. Aby masaż terapeutyczny przyniósł oczekiwane efekty, powinien być wykonywany wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów pracujących tego rodzaju technikami, jakich znajdziesz w naszym Salonie w Warszawie.

Masaż sportowy – szczególny rodzaj pomocy ciału

Masaż sportowy to inna bardzo potrzebna pomoc naszemu ciału. Jest on wykonywany ze zdecydowanie większą siłą i energią, niż masaż leczniczy, niemniej jednak stanowi on niezbędny element długotrwałych treningów sportowych lub rehabilitacji pourazowej. Niezależnie od tego, czy sport uprawiasz wyczynowo, czy rekreacyjnie – przykładowo spędzając aktywny urlop na nartach, czy desce, zadaniem masażu sportowego jest:

[
Odpowiednio dobrane programy do domowej pielęgnacji pozwolą Ci utrzymać na dłużej efekty profesjonalnych zabiegów SPA.