fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Infuzja tlenowa Centrum Demaoxy

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Infuzja tlenowa to zabieg, który działa na zasadzie hiperbarycznego tlenu oraz serum dobranego indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Aplikacja tlenu pod ciśnieniem odbywa się za pomocą specjalnej aparatury. Zabieg jest niezwykle skuteczny, efekty można zaobserwować już po jednokrotnym zastosowaniu, bardzo często jest wybierany przez pacjentów, jako sposób na odświeżenie i dotlenienie skóry. Jest to szybka i efektowna metoda poprawy kondycji skóry oraz jej wyglądu. Zabieg mogą wykonywać również kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Infuzja tlenowa wykorzystywana jest również w leczeniu trądziku oraz redukcji zmian trądzikowych. Wówczas jeden zabieg jest niewystarczający, konieczne jest wykonanie całej serii, składającej się z kilku powtórzeń.

Wskazania do wykonania zabiegu Infuzji tlenowej to przede wszystkim:

 

INFUZJA TLENOWA W SUNGATE BEAUTY & SPA

Zabieg infuzji tlenowej jest bardzo często wybierany ze względu na swoją wysoką skuteczność. Jest to niezwykle efektowny sposób na redukcję drobnych zmian skórnych, a także pobudzenie naturalnych procesów odbudowy oraz dogłębne oczyszczenie skóry.

KOMFORT

Dużym atutem infuzji tlenowej jest jej bezbolesność. Zabieg nie powoduje u pacjenta uczucia dyskomfortu, a wręcz ma działanie relaksujące i może powodować odczucia porównywalne z delikatnym masażem twarzy.

BEZPIECZEŃSTWO

Infuzja tlenowa jest zabiegiem obarczonym bardzo niskim ryzykiem skutków ubocznych. Jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, dodatkowo jest to zabieg bezinwazyjny.

Czas rekonwalescencji

Infuzja tlenowa jest zabiegiem, który nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań, a także czasu na rekonwalescencję. Pacjent może bezpośrednio po zabiegu powrócić do swoich codziennych czynności.

Powtarzalność

Efekty zabiegu widoczne są już po jednokrotnym zastosowaniu, jednak w przypadku leczenia trądziku i redukcji zmian trądzikowych konieczne jest wykonanie serii składającej się z 6 powtórzeń.

Przeciwwskazania