fbpx

Sungate Estetic & SPA oferuje niechirurgiczną korektę kształtu nosa. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy mają wspaniałą wiedzę i doświadczenie wykonując zabiegi.
Operacyjna korekta kształtu nosa jest jednym z najbardziej pożądanych zabiegów kosmetycznych, ale wielu pacjentów ma obawy odnośnie ryzyka powikłań po przeprowadzonym zabiegu. Niechirurgiczna korekta kształtu nosa RHINOPLASTYKA jest bezpieczną, nieinwazyjną i alternatywną metodą dla plastyki nosa. Niekiedy jest nazywana 15 minutową pracą korygującą kształt nosa poprzez wstrzyknięcie wypełniacza w miejsce pożądanego efektu, omówionego wcześniej podczas wywiadu przeprowadzonego ze specjalistą.
Jest to doskonale i niedrogie rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić kształt nosa, ale nie chcą wykonywać operacji. Wyniki są natychmiastowe, zabieg wykonywany jest bez znieczulenia ogólnego i długiej rekonwalescencji.

Kto może poddać się zabiegowi niechirurgicznej korekty kształtu nosa?

Każda osoba, która ma:

 • nieco krzywy,nierówny nos
 • garb i chce go skorygować
 • podniesienie grzbietu nosa
 • wypełnienie zagłębień
 • posiada nos, który wymaga profilowania, zmiany kształtu, prostowanie grzbietu
 • zadarty do góry kształt nosa i chce go wyprostować
 • zbytnio opadające końcówki nosa
 • nos, który wymaga korekty po operacji chirurgicznej
 • nosy, które chcą zwiększyć swoją wysokość i poprawić końcówkę

Na czym polega niechirurgiczna korekta nosa bez skalpela?

Aby zabieg był jak najbardziej komfortowy dla klienta, miejsce podania będzie znieczulone odpowiednim kremem w czasie 15-30 min.
Wypełniacz w postaci wypełniacza lub hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) jest wstrzykiwany punktowo w niewielkich ilościach, dzięki czemu lekarz ma większą kontrolę nad kształtem i konturem nosa. Następnie preparat jest rozmasowywany a lekarz nadaje ostateczny kształt i kontur nosa. Podczas zabiegu trzymasz lusterko, w którym obserwujesz poszczególne procedury i kontrolujesz je na każdym etapie. Jeżeli masz uwagi , nie krępuj się i od razu powiedz o nich specjaliście.

Kiedy widoczne są efekty?

Efekty widoczne są natychmiastowo.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Długość efektu zależy od wypełniacza, którego użyjemy podczas niechirurgicznej korekty nosa. Wypełniacz i hydroksyapatyt wapnia to substancje, które naturalnie występują w naszym organiźmie, są bezpieczne i nr powodują alergii. Zaaplikowane wypełniacze są w formie żelu, natychmiast wchłania się i wypełnia obszar poddawany zabiegowi. Wypełniacz wiąże wodę w naskórku i powoduje pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, dzięki temu nawet gdy jest wchłaniany nadal utrzymuje się efekt wypełnienia. Hydroksyapatyt wapnia jest umieszczony w matrycy żelowej,zaś okres wchłaniania trwa nawet do kilku miesięcy. Pozostałe kuleczki hydroksyapatytu są oplątane przez nowo powstałe włókna kolagenu, są wchłaniane przez okres 12 miesięcy.Z amerykańskich badań klinicznych wynika, że hydroksyapatyt wapnia (Radiesse) utrzymuje się w organizmie aż do 35 miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania korekty kształtu nosa?

Przeciwwskazania to:

 • ciąża i okres laktacji
 • zmiany zapalne w obrębie skóry
 • skłonność do występowania blizn przerostowych
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych
pl_PLPolish
Przewiń do góry