fbpx

Henna

Pięknie podkreślone brwi!

Henna nie wychodzi z mody – wiemy, jak wzmocnić oprawę oczu

Henna brwi/rzęs to znany od tysięcy lat, najbardziej ceniony obecnie zabieg polepszenia wyrazistości oprawy oczu chętnie stosowany przez Panie i coraz częściej Panów, niezależnie od wieku. Ze względu na naturalne pigmenty wydobywane z krzewu Lawsonia inermis, jest on w pełni bezpieczny, także dla środowiska naturalnego, a jego efekty zadowalają nawet najbardziej wymagających.

Oprócz walorów estetycznych henna ma także właściwości lecznicze – antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Jest świetnym rozwiązaniem dla Pań o jasnej oprawie oczu, które chcą odpocząć od używania kosmetyków do nadawania koloru rzęsom czy brwiom.

Henna to zabieg stosunkowo trwały i w 100% wodoodporny – na rzęsach pigment utrzymuje się do 3 tygodni, na brwiach do 2 tygodni, potem stopniowo zanika. Zrobiony w naszym Salonie da gwarancję idealnie naturalnego efektu i dobrze dobranego odcienia i nasycenia pigmentu.

Regulacja brwi i inne zabiegi dodatkowe

Aby zwiększyć efekt bardziej regularnych rysów twarzy, warto obok henny brwi lub/i rzęs dodatkowo poddać się zabiegowi regulacji brwi. Poprawia to nie tylko wygląd zewnętrzny twarzy, ale także pozwala zwiększyć poczucie własnej wartości.

Regulacja brwi w Sungate  Beauty  & SPA może odbywać się dwiema metodami – pęsetką lub woskowaniem. Polega na usunięciu niechcianych włosków pomiędzy łukami brwiowymi oraz na uregulowaniu kształtu samych łuków brwiowych z jednoczesnym dopasowaniem go do owalu twarzy i typu urody.

Do innych zabiegów dodatkowych proponowanych w naszym Salonie w Warszawie zaliczamy profesjonalne malowanie paznokci klasyczne oraz typu French, na które serdecznie zapraszamy wszystkie Panie.

pl_PLPolish
Przewiń do góry