fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Fale radiowe RF

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

FALE RADIOWE

Fale radiowe (termolifting RF | radiofrekwencja) to bezpieczny i bezbolesny zabieg kosmetyczny, który gwarantuje Ci skuteczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycznych.
Fale radiowe RF to zabieg na twarz i ciało, który skutecznie redukują zmarszczki, rozstępy, cellulit, modelują owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, podnoszą biust oraz przywracają skórze jędrność i promienny wygląd.

Jak to działają?

Radiofrekwencja RF to intensywna terapia regeneracyjna o szerokie spektrum działania, która ujędrnia skórę, niweluje oznaki starzenia, zapewnia widoczny efekt liftingu.Fale radiowe pobudzają naturalne procesy metaboliczne na poziomie komórek skóry właściwej oraz odbudowę włókien kolagenowych.
W naszym salonie kosmetycznym w centrum Warszawy fale radiowe wykonujemy sprzętem najnowszej generacji łącząc wieloletnie doświadczenie ze specjalistyczną wiedzę.

NA CZYM POLEGA ZABIEG FALE RADIOWE?

Radiofrekwencja (fale radiowe) to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Ogrzanie tkanek skóry właściwej i tkanki podskórnej do temperatury 45-55°C powoduje stymulację procesów fizjologicznych związanych z termoregulacją organizmu. Wzrost temperatury tkanek powoduje natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz usprawnienie transportu tlenu i metabolizmu tkankowego (efekt anti-aging). Innowacyjny zakres częstotliwości radiowej pozwala nam na uzyskanie spektakularnych efektów w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz w poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków.

 

FALE RADIOWE WARSZAWA – EFEKTY

Fale radiowe RF dają następujące efekty:

 

FALE RADIOWE – ZABIEG NA TWARZ

Fale radiowe to skuteczny zabieg na twarz typu anti-aging, który przeciwdziała konkretnym problemom kosmetologicznym ujędrniając i wygładzając skórę oraz przywracając jej właściwy koloryt.
Efektem zabiegów jest ujędrniona, sprężysta i wygładzona skóra, która zapewnia świeży i promienny wygląd jak po długim urlopie.

 

W naszym gabinecie kosmetycznym w Warszawie wykonujemy, m.in:

 

FALE RADIOWE – ZABIEGI POD OCZY

Fale radiowe jako zabieg pod oczy pozwolą Ci pokonać problemy, z którymi nie radzą sobie nawet najdroższe kosmetyki. Dzięki falom radiowym zyskasz promienne spojrzenie i pozbędziesz się oznak starzenia bez ingerencji chirurga.

 

W naszym gabinecie w Warszawie wykonujemy, m.in:

 

FALE RADIOWE – ZABIEGI NA CIAŁO

Fale radiowe na ciało to multi-zadaniowy zabieg ujędrniający, który redukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, zmniejsza cellulit i rozstępy, podnosi biust oraz zapewnia efekt liftingu zwiotczałej skórze.

 

W naszym gabinecie kosmetycznym w Warszawie wykonujemy, m.in:

 

FALE RADIOWE RF – JAK DZIAŁA ZABIEG

Jak to możliwe, że fale radiowe RF zapewniają aż tak szerokie spektrum działania? Co sprawia, że Thermolifting RF jest aż tak skuteczny? Odpowiedź nie jest skomplikowana.

 

Fale radiowe to zabieg, podczas którego wykorzystuje się właściwości fal radiowych RF, które wnikając w strukturę skóry na głębokość około 2 cm. Temperatura sprawia, że komórki wydzielają kwasy tłuszczowe, a włókna kolagenowe kurczą się “podciągając” zwiotczałą skórę.

 

Fale radiowe RF aktywnie stymulują naturalny proces regeneracji skóry właściwej oraz syntezy włókien kolagenowych, dzięki czemu:

 

Proces regeneracji włókien kolagenowych oraz odbudowy skóry właściwej trwa około 3 miesięcy, dlatego końcowy efekt całej terapii można ocenić ok. 90 dni po wykonaniu ostatniego zabiegu. Nie mniej pierwsze rezultaty zobaczysz w lustrze już po 2 – 3 wizytach w naszym salonie kosmetycznym.

 

CZY FALE RADIOWE SĄ BEZPIECZNE?

Jak najbardziej tak – w naszym warszawskim gabinecie wykonujemy go wykluczając wszelkie przeciwwskazania oraz kontrolując optymalne ustawienie parametrów zabiegowych.

 

FALE RADIOWE RF – PRZECIWWSKAZANIA

 

ILE ZABIEGÓW FAL RADIOWYCH RF NALEŻY WYKONAĆ?

Standardowo wykonujemy od 6 do 12 zabiegów co 2 – 3 dni, ponieważ fale radiowe zapewniają widoczne efekty, jeśli wykonuje się je w ramach serii zabiegów.

Oczywiście liczba zabiegów zależy od rodzaju problemu kosmetologicznego oraz indywidualnej podatności na oddziaływanie fal radiowych RF.