fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Massage Warsaw

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

In Warsaw’s Sungate Beauty & SPA you have a wide selection of massage treatments that will have a beneficial effect on your body and soul – we offer you: Ci:

Masaż wczoraj i dziś

Masaż należy do najstarszych i bez wątpienia jednych z najskuteczniejszych metod leczenia znanych człowiekowi. Już w starożytnych Chinach i Egipcie powszechnie znany był korzystny wpływ zewnętrznych bodźców mechanicznych na ludzki organizm.
Toteż był on chętnie stosowany w walce z rozmaitymi dolegliwościami – tak natury fizycznej, jak i o podłożu psychicznym, niezależnie od płci. Nie inaczej jest w czasach obecnych, kiedy różnego rodzaju masaże są chętnie stosowane.

Co tak naprawdę dają masaże?

Masaż jest zespołem zabiegów, bezpośrednio wpływających na tkanki, narządy i układy organizmu. Dlatego stosując masaże mamy bezpośredni wpływ na wygląd i funkcjonowanie naszego ciała. Działają one pielęgnacyjnie, wpływając na wygląd skóry, poprawiając jej napięcie, wygładzając ją i ujędrniając, lecz również a może przede wszystkim, mają one dobroczynne działanie lecznicze:

Najlepsze masaże w Warszawie – z Sungate Beauty & SPA

Masaż jest zatem doskonałą terapią wspomagającą zachowanie wyśmienitego zdrowia fizycznego, emocjonalnego i psychicznego. Dobrze wiedzą o tym specjaliści – masażyści pracujący w Sungate Estetic & SPA, którzy chętnie wykonają Ci profesjonalny masaż wybranej części ciała.

Spośród masaży na różne partie ciała proponujemy: