fbpx Rezerwacja online

Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Beauty & Spa Warszawa

Zarezerwuj teraz     Zadzwoń: +48 517 012 880

Znajdź zabieg dla siebie

Day Spa Warszawa Sungate Beauty & SPA – jest takie magiczne miejsce… miejsce w Warszawie, w którym doświadczycie Państwo wielu niezapomnianych doznań w miłej atmosferze przepełnionej tradycyjną, polską gościnnością. Proponujemy Wam wszechstronne terapie Spa & Wellness będące inspirującym, wyrafinowanym połączeniem najcenniejszych skarbów natury ukrytych w morzu i na lądzie z nowoczesnym luksusem w najlepszym wydaniu. Oferujemy również szereg zabiegów z medycyny estetycznej, wykonywanych przez lekarzy, które w szybki, bezpieczny i naturalny sposób podkreślą urodę, odmłodzą całe ciało i przyniosą większą atrakcyjność sylwetki. 

Każdy, kto Nas odwiedzi, pozna nieodkryte dotąd przestrzenie odprężenia i harmonii pozwalające odnaleźć w sobie naturalne pokłady niezbędnych do osiągnięcia sukcesu sił witalnych. To magiczne miejsce w którym królują relaks i odpoczynek to:

Sungate Beauty & SPA Warszawa

Zarezerwuj już dziś czas na zabiegi medycyny estetycznej, które odmłodzą Cię , uelastycznią i ujędrnią skórę twarzy i ciała a także wyeliminują niedoskonałości, zmarszczki, bruzdy i cellulit, . Lekarz medycyny estetycznej podczas konsultacji dobierze indywidualnie zabieg, produkt i terapię do Twojej problemu.

Oferujemy:

Poznaj bogactwo i moc luksusowych zabiegów na twarz i ciało oraz masaży Sungate Beauty & SPA Warszawa

Już teraz macie Państwo szansę doświadczyć rozkoszy niczym tej z pól Arkadyjskich.

Nasza oferta skierowana specjalnie do Ciebie to wyrafinowane połączenie bogactwa natury z luksusem codzienności, którego możesz doświadczyć bez względu na to kim jesteś.

Odważ się podarować swojemu ciału „czarną perłę” wśród zabiegów kosmetycznych i skorzystaj z naszej oferty na:

Gwarantujemy, że Twoje ciało dzięki odpowiednio dobranym maskom oraz na przykład zabiegom wspomagającym odchudzanie szybko odwdzięczy Ci się za to niebywałą energią, chęcią do życia, do tworzenia czegoś nowego – do rozwoju. Pamiętaj, to właśnie one są niezbędne w dążeniu ku sukcesom, niezależnie od tego, czym się aktualnie zajmujesz.

Koniecznie skorzystaj z naszej ekskluzywnej oferty na medycynę estetyczną, makijaż permanentny, masaże i inne zabiegi w Warszawie już teraz, a osiągniesz upragnione zwycięstwo szybciej niż się spodziewasz. Poznaj naszą ,,Ucztę Pięciu Zmysłów”

 

Zespół Sungate Beauty & SPA