Sungate Beauty & Spa

Pielęgnacja dłoni i stóp

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą z zakresu pielęgnacja dłoni i stóp Sungate Beauty & SPA.

Manicure/ Pedicure hybrydowy marki Shelak a nawet spa

pielęgnacja dłoni i stópManicure/ Pedicure wykonany przez profesjonalistów zarówno Paniom, jak i Paniom da gwarancję pięknych, zadbanych dłoni na dłużej. Odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnujące oraz spa przywrócą zmęczonym dłoniom świeżość i naturalny wygląd, co pozytywnie przełoży się nie tylko na ogólny wizerunek, ale także na lepsze samopoczucie na co dzień.

W naszym Salonie proponujemy zwłaszcza popularny obecnie, trwały manicure lub pedicure hybrydowy kosmetykami renomowanej firmy Shellac zwany też często manicure/pedicure Shelak. Jest on oparty na zastosowaniu specjalnego hydrożelu, utwardzanego promieniami UV oraz lakierożelu Shelak odpornego na działanie większość substancji chemicznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym. Dają one gwarancję trwałości i pięknego wybarwienia paznokci nawet przez 14 dni bez zarysowań, odbarwień czy odprysków.

Manicure/pedicure w naszym Salonie obejmuje nie tylko koloryzację płytki paznokciowej najmodniejszymi lub tradycyjnymi odcieniami, ale także nadanie jej ładnego kształtu i opcjonalnie pielęgnację skóry dłoni specjalnie przygotowanymi, dedykowanymi dłoniom lub stopom zabiegami spa.

Pielęgnacja dłoni i stóp w warszawskim Sungate Beauty & Spa

pielęgnacja dłoni i stópPielęgnacja dłoni i stóp zajmuje w naszym Salonie ważne miejsce, ponieważ mamy dużą świadomość, że dłonie, stopy, podobnie jak twarz są wizytówką zarówno Pań, jak i Panów, niezależnie od wieku oraz od pory roku. Stąd nasi specjaliści są szczególnie uwrażliwieni na pomoc zmęczonym i często zaniedbanym dłoniom czy stopom chętnie doradzą też, jak zapobiegać chorobom charakterystycznym dla tych części ciała.

Oprócz walorów czysto estetycznych, pielęgnacja dłoni i stóp w Sungate Beauty & Spa w Warszawie to niebagatelna przyjemność i relaks oraz poczucie, że stopy lub/i dłonie mogą odpocząć i odzyskać naturalne piękno w rękach prawdziwych specjalistów.

Nawet jeśli zwykle wykonują Państwo prawidłowy manicure i pedicure samodzielnie w domu, warto zdecydować się na zabiegi w naszym Salonie aby podarować swoim dłoniom czy stopom odrobinę luksusu, na jaki niewątpliwie zasługują.

Z Peegy Sage manicure i pedicure zawsze się uda

pielęgnacja dłoni i stópW Sungate Beauty & Spa do pielęgnacji dłoni i stóp używamy wyłącznie sprawdzonych kosmetyków i akcesoriów, które gwarantują długotrwały efekt zabiegów oraz ich naturalny wygląd. Dlatego między innymi do wykonywania manicure i pedicure stosujemy produkty i akcesoria firmy Peggy Sage, cenione przez profesjonalne salony kosmetyczne w wielu krajach.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi, szczególnej dbałości w zachowaniu aseptyki i zaletom stosowanych przez nas oryginalnych produktów, jak chociażby marki Peegi Sage, Twoje paznokcie po zabiegach w Sungate Beauty & Spa staną się zdrowsze, mocniejsze i piękniejsze na wiele dni.

Cennik:

Manicure SPA, czyli zdrowie przez wodę (bez malowania) 60.00 PLN (60 min)
Pedicure SPA 160.00 PLN (90 min)
Malowanie klasyczne paznokci 20.00 PLN (10 min)
Malowanie French 30.00 PLN (10 min)
Odżywka 10.00 PLN (5 min)
Manicure hybrydowy 80.00 PLN (60 min)
Pedicure hybrydowy 140.00 PLN (75 min)
Malowanie hybrydowe 60.00 PLN