Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Salon kosmetyczny Śródmieście Warszawa

Zabiegi dla Par

Zarezerwuj teraz
517 012 880

Zabiegi dla Par – podwójna przyjemność

zabiegi i masaże dla parZabiegi dla Par to całkiem nowa forma zdobywająca coraz większą popularność ze względu na wiele czynników. Dzięki nim można aktywnie w nieco niecodzienny sposób skutecznie odpocząć, poprawić urodę, wspomóc zmęczone ciało i pobyć razem, miło spędzając czas z bliską osobą.

Zabiegi dla Par dedykowane są wszystkim, którzy chcą skorzystać z takiej formy relaksu, bez względu czy zdecydujesz się na przyjacielskie plotki z koleżanką, męski wypad z kolegą, czy też romantyczną randkę z ukochaną osobą lub miłe spotkanie matka-córka.

Masaż dla Par – idealny sposób na relaks

Masaż dla Par w naszym warszawskim Salonie to szczególny sposób na relaks i odpoczynek, przynoszący natychmiastową ulgę zmęczonemu ciału, pozwalający także poprawić jakość i kondycję skóry zależnie od jej indywidualnych potrzeb.

Masaż dla Par proponowany w Sungate Estetic & SPA dobierany jest indywidualnie zależnie nie tylko od potrzeb organizmu, ale także od wyobraźni i oczekiwań Klientów. Dlatego też stanowi niewątpliwie relaks w najlepszym wydaniu, gdzie harmonizuje się ciało, umysł i dusza, dając pełnię odprężenia jednocześnie stymulując do kreatywnego działania zaraz po zakończonym zabiegu.

Masaż dla dwojga taki tylko u nas w Warszawie

W specjalnie dedykowanym Parom gabinecie spa proponujemy Państwu indywidualnie dobrane zabiegi masażu dla dwojga, połączone z sesjami pielęgnacji twarzy i ciała, które możecie Państwo sami dowolnie komponować.

Taki osobiście wykreowany scenariusz masażu dla dwojga w naszym warszawskim Sungate Estetic & SPA to prawdziwa gratka szczególnie dla zakochanych i tych z Państwa, którzy chcą zrobić ukochanej osobie niecodzienny prezent na wyjątkową okazję, który będą pamiętać długo. To także świetny pomysł na Walentynki, czy wspólne świętowanie rocznicy ślubu.

Dla tych z Państwa, którzy chcą się zdać na nasz profesjonalizm i nie mają pomysłu na własny masaż dla dwojga proponujemy gotowe sesje do wyboru. Wśród nich między innymi następujące autorskie propozycje Sungate Estetic & SPA:


Zabiegi dla Par – idealny relaks dla dwojga, wykonywany w podwójnym Pokoju dla Par- Cappuccino. Do wyboru mają Państwo wiele rytuałów, również możecie skomponować je sami dla siebie! Pracujemy na ekskluzywnych kosmetykach marek; http://www.pevonia.pl/, www.organique.pl/ oraz produktach z Morza Martwego, specjalnych mieszankach olejków do masażu.

Dzień Piękności 1200.00 PLN
(180 min)
Zaspokojenie ciała i duszy- masaż relaksacyjny ciepłymi olejkami 440.00 PLN
(90 min)
340.00 PLN
(60 min)
Rytuał masażu aromaterapeutycznego 440.00 PLN
(90 min)
340.00 PLN
(60 min)
Rytuał masażu świecami 460.00 PLN
(90 min)
360.00 PLN
(60 min)
Rytuał masażu czekoladą z olejkiem pomarańczowym 460.00 PLN
(90 min)
360.00 PLN
(60 min)
Masaż ciała odżywczym masłem SHEA 460.00 PLN
(90 min)
360.00 PLN
(60 min)* Cena za 2 osoby

Zarezerwuj online