Salon kosmetyczny Śródmieście Warszawa

O nas

Zarezerwuj teraz
517 012 880

Lek. med. DARIUSZ RYDZ

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie. W 2016 roku uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej, który nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) z siedzibą w  Paryżu. Uczestniczy w szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy i toksyny botulinowej.

Wykonuje zabiegi :

 

Jego pasją jest odkrywanie i pokazywanie naturalnego piękna, które jest w każdym człowieku, bez nadmiernej korekcji nienaturalnego wyglądu. Solidne doświadczenie by móc zajmować się medycyną estetyczną zdobył również w czasie licznych kursów, szkoleń i kongresów. Na bieżąco poznaje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerza zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

 

Dr n. med Agnieszka Nalewczyńska

Ukończyłam w 2006 roku Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem,specjalizacja z zakresu położnictwa i ginekologii

Uczestniczyła w wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy w dziedzinie Anti­Aging. Wielokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich.
Otrzymałam Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Ukończyla Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging otrzymując z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej. W trakcie pracy przyświeca jej cel aby dobrać jak najlepszą drogę rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem: