Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Salon kosmetyczny Śródmieście Warszawa

O nas

Zarezerwuj teraz
517 012 880

,,UCZTA PIĘCIU ZMYSŁÓW”

Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca

SUNGATE BEAUTY & SPA,

w którym doświadczycie Państwo wielu niezapomnianych doznań miłej atmosferze przepełnionej tradycyjną, polską gościnnością. Proponujemy Państwu wszechstronne terapie SPA & Wellness będące inspirującym, wyrafinowanym połączeniem najcenniejszych skarbów natury ukrytych w morza i na lądzie z nowoczesnym luksusem w najlepszym wydaniu. Dla Was przygotowaliśmy również ofertę z zakresu kosmetologii odmładzającej,  upiększającej a także zabiegi na ciało modelujące, wyszczuplającej , wiele rodzajów  masaży a także usługi z medycyny estetycznej oraz makijażu permanentnego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie . Nasz wykwalifikowany Zespół SPA chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego zabiegu lub pakietu zabiegów zarówno w języku polskim jak angielskim, niemieckim czy rosyjskim.

Znajdujemy się w samym Centrum Warszawy. Dogodnością jest strzeżony parking , bezpłatne wi-fi a przede wszystkim jesteśmy dla WAS 7 dni w tygodniu!!!

Serdecznie zapraszamy

Zespół SUNGATE BEAUTY &SPA

 

 

 

Lek. med. DARIUSZ RYDZ

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie. W 2016 roku uzyskał tytuł lekarza medycyny estetycznej, który nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) z siedzibą w  Paryżu. Uczestniczy w szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy i toksyny botulinowej.

Wykonuje zabiegi :

 

Jego pasją jest odkrywanie i pokazywanie naturalnego piękna, które jest w każdym człowieku, bez nadmiernej korekcji nienaturalnego wyglądu. Solidne doświadczenie by móc zajmować się medycyną estetyczną zdobył również w czasie licznych kursów, szkoleń i kongresów. Na bieżąco poznaje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerza zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

 

Dr n. med Agnieszka Nalewczyńska

Ukończyłam w 2006 roku Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem,specjalizacja z zakresu położnictwa i ginekologii

Uczestniczyła w wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy w dziedzinie Anti­Aging. Wielokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich.
Otrzymałam Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Ukończyla Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging otrzymując z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej. W trakcie pracy przyświeca jej cel aby dobrać jak najlepszą drogę rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem:

 

 

Zarezerwuj online