Salon kosmetyczny Śródmieście Warszawa

Lekarze

Zarezerwuj teraz
517 012 880

Lek. med. Natalia Cedzyńska

natalia-cedzynska-lekarzLekarz medycyny estetycznej, okulista. Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich. Ukończyła pierwszą w Polsce trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej w Paryżu (UIME).

Jej pasją jest odkrywanie i pokazywanie naturalnego piękna, które jest w każdym człowieku, bez nadmiernej korekcji nienaturalnego wyglądu. Solidne doświadczenie by móc zajmować się medycyną estetyczną zdobyła również w czasie licznych kursów, szkoleń i kongresów. Na bieżąco poznaje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerza zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

 

 

Lek. med. Jacek Ciupis

Lek. Jacek Ciupis

Jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Ukończył studia podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.  Od kilku lat związany współpracą z Instytutem Dr Irena Eris oraz wiodącymi gabinetami Medycyny Estetycznej. W ramach rozwoju zawodowego corocznie uczestniczy w szkoleniach, kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Dermatologii Estetycznej, podnoszących swoje kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia. Dla mnie, jako lekarza najważniejsze jest, aby zagwarantować każdemu pacjentowi nie tylko doskonałą jakość i efektywność, ale także bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Wykonuje zabiegi :

Ostatnie 5 lat pracował w Instytucie Onkologii w Krakowie gdzie ukończył program specjalizacyjny w zakresie Radioterapii Onkologicznej.

 

Dr n. med Agnieszka Nalewczyńska

Ukończyłam w 2006 roku Akademię Medyczną w Warszawie, oraz studia doktoranckie z wyróżnieniem,specjalizacja z zakresu położnictwa i ginekologii

Uczestniczyła w wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, poznając najnowsze techniki i trendy w dziedzinie Anti­Aging. Wielokrotnie prezentowała swoje prace i publikacje na kongresach i konferencjach lekarskich.
Otrzymałam Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz stypendium naukowe w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie. Ukończyla Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging otrzymując z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej. W trakcie pracy przyświeca jej cel aby dobrać jak najlepszą drogę rewitalizacji skóry pacjentów, jednocześnie nie zmieniając wyglądu twarzy oraz ciała. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem: