Sungate Beauty & Spa

Masaże liftingujące Warszawa

Masaże liftingujące

Masaż odchudzający – utrata wagi bez stresu

masaże liftingująceUtrata wagi bez stresu i wielkich wyrzeczeń możliwa jest dziś bez konieczności stosowania często niebezpiecznych dla zdrowia diet. To wszystko można osiągnąć dzięki zdrowemu trybowi życia wspomaganego masażem odchudzającym.

Masaż odchudzający polegający na mechanicznym rozbiciu i rozdrobnieniu tkanki tłuszczowej, dzięki specjalnej technice masażu ręcznego dla lepszego efektu najczęściej wspomagany jest dodatkowo odpowiednio dobranymi olejkami. Pomagają one organizmowi szybciej poradzić sobie z tkanką tłuszczową, dodatkowo uwalniając go od toksyn.

Masaż modelujący – szybkie odchudzanie dokładnie tam, gdzie trzeba

Masaż modelujący powoduje szybkie odchudzanie w wybranych partiach ciała, w których nadmiernie nagromadziła się tkanka tłuszczowa, a więc najczęściej na brzuchu, udach i pośladkach. Jego podstawową zaletą jest to, że działa dokładnie tam, gdzie trzeba to znaczy modeluje ciało zależnie od naszego upodobania.

Masaż modelujący dzięki temu, że jest masażem niezwykle intensywnym i mocnym pozwala odczuć pozytywne jego efekty już po pierwszym zabiegu. Dla wzmocnienia działania masażu modelującego do jego wykonania oprócz specjalnych olejków i wyciągów z ziół często stosuje się bambus.

Masaż klasyczny – sprawdzony sposób na zdrowe ciało

Masaż klasyczny jest najbardziej znaną formą masażu mającego dobroczynny wpływ na nasze ciało. Ceniony jest nie tylko przez osoby mające problemy zdrowotne z narządem ruchu i kręgosłupem, ale także przez tych wszystkich, którzy chcą pozbyć się nieprzyjemnego napięcia mięśni spowodowanego brakiem ruchu i siedzącym trybem życia.

Masaż klasyczny dzięki odpowiedniej technice pozwala pomóc funkcjonować ciału człowieka niezależnie od wieku i zaburzeń, jednocześnie je lecząc. Pozytywnie wpływa nie tylko na układ krążenia, nerwowy, limfatyczny czy mięśnie i więzadła, ale także na elastyczność skóry, co zapobiega wielu chorobom.

Masaż antycellulitowy – harmonijne przywrócenie potrzebnej równowagi

Masaż antycellulitowy to doskonały sposób na odzyskanie równowagi hydrolipidowej w organizmie, który cierpi na cellulit. Poprzez zastosowanie odpowiednich ucisków i ruchów w kierunku „do serca” aktywuje on układ limfatyczny i krążenia, co sprawia, że cellulit stopniowo znika, a skóra nabiera zdrowego lśniącego wyglądu.

Przy zastosowaniu odpowiedniej diety i nawadnianiu organizmu, masaż antycellulitowy może także przynieść pożądany efekt w postaci szybkiego odchudzania.

Zabiegi masaży liftingujących, odchudzających, klasycznych i refleksologii w naszym warszawskim Sunagate Beauty&Spa to:

Masaż pleców 100,00 PLN (30 min)
Masaż antycellulitowy za pomocą bańki chińskiej 150,00 PLN (45 min)
180,00 PLN (60 min)
220,00 PLN (90 min)
Masaż odchudzający + serum kofeina/guarana 150,00 PLN (45 min)
180,00 PLN (60 min)
220,00 PLN (90 min)
20,00 PLN (serum)
Masaż klasyczny – szwedzki całego ciała 180,00 PLN (60 min)
220,00 PLN (90 min)
Masaż stóp i nóg z elementami refleksoterapii 130,00 PLN (45 min)
Masaż sportowy 190,00 PLN (60 min)
220,00 PLN (90 min)

Odpowiednio dobrane programy do domowej pielęgnacji pozwolą Ci utrzymać na dłużej efekty profesjonalnych zabiegów SPA.