Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Salon kosmetyczny Śródmieście Warszawa

Makijaż permanentny

Zarezerwuj teraz
517 012 880

Makijaż permanentny – istota i historia makijażu trwałego

Makijaż permanentny Śródmieście Warszawa brwiMakijaż permanentny to zrodzona w Azji idea makijażu trwałego, wykonywanego techniką tatuażu, z zastosowaniem hipoalergicznych barwników naturalnych. Podczas wykonywania zabiegu barwniki wprowadza się w warstwę naskórka, nie naruszając struktury skóry właściwej. Całość wykonuje się za pomocą nowoczesnych narzędzi do tatuażu z zachowaniem najwyższych standardów aseptyki.

Historia makijażu permanentnego sięga ponad 2 tysięcy lat, kiedy to w Chinach wykonywano go ręcznie z użyciem cieniutkich pręcików bambusowych, nici jedwabiu i naturalnych barwników roślinnych.

Do nas makijaż permanentny przywędrował z USA, gdzie po raz pierwszy oficjalnie został zaprezentowany na jednym z kongresów kosmetycznych w 1984roku. Od tego czasu zdobywa on coraz większą popularność na całym świecie – na trwałe w Pols
ce goszcząc już od ponad dekady.

Zdjęcia przed i po wykonaniu makijażu

 

Makijaż permanentny Śródmieście Warszawa

 

Makijaż permanentny to metoda efektywna i bezpieczna, która podkreślani Toją urodę. Pozwoli cieszyć się nienagannym wyglądem o każdej porze dnia i nocy. Wprowadzony barwnik raz pod skórę , zadomawia się w niej nawet na kilka lat.

To komfort podczas wszelkich zajęć, w szczególności tych związanych z wodą. Przyciągniesz kuszącymi usta
mi i podkreślonym spojrzeniem lub z dumą zaprezentujesz wymodelowane łuki brwiowe – w zależności od wybranej opcji przez Ciebie – bez obaw, makijaż ten nie rozmaże się w najmniej sprzyjającym momencie.

Makijaż permanentny – komu się przyda?

Makijaż permanentny Śródmieście Warszawa oczyZe względu na swą specyfikę makijaż permanentny jest szczególnym dobrodziejstwem dla osób, które uskarżają się na ciągły brak czasu, prowadzą intensywny tryb życia, a także tych, których zawód uniemożliwia stosowanie makijażu tradycyjnego.

Bardzo ważnym powodem do zdecydowania się na zabieg makijażu permanentnego, zarówno u Pań, jak i Panów, jest możliwość trwałej korekcji defektów urody. Może być on też pomocny, dla tych kobiet, które najzwyczajniej w świecie nie lubią się malować, albo makijaż tradycyjny daje im dyskomfort i utrudnia funkcjonowanie.

Makijaż permanentny i jego etapy

Makijaż permanentny to zabieg, który dla uzyskania idealnego efektu powinien przebiegać etapowo. Najczęściej są to 2 podstawowe etapy, które muszą się odbywać w około 14 dniowym odstępie czasowym.

 

Makijaż permanentny – co potem?

Makijaż permanentny jest zabiegiem bezpiecznym, niemniej jednak inwazyjnym, stąd po jego wykonaniu skóra wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Najważniejsze jest by pamiętać o tym, że:

 

Makijaż permanentny jest makijażem trwałym, niemniej jednak dla utrzymania jego pięknego efektu zabieg wymaga korekty co 3- 5 lat. Czas ten zależy od predyspozycji indywidualnych danej osoby, użytych barwników oraz czynników zewnętrznych – wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych, które rozjaśniają pigment.

Makijaż permanentny – przeciwwskazania medyczne i niemedyczne

Nasi eksperci :

-AMakijaż permanentny Śródmieście Warszawa ustanna Wasielewska-

Należe do grona Linergistek ®, czyli osób pracujących na urządzeniach wiodącej na rynku mikropigmentacji firmy Long-Time-Liner ®.
Mam wieloletni staż pracy, a od pewnego czasu jestem również trenerem makijażu permanentnego.Jestem absolwentka Szkoły Sztuk Pięknych.Miłość do piękna, poczucie estetyki i zdolności manualne noszę w sobie od zawsze, a to najważniejsze cechy dobrej linergistki. Jestem perfekcjonistką-co prywatnie utrudnia mi życie, natomiast w makjażu permanentnym jest niezwykle ważne.
Wykonuję makijaż permanentny:

Zarezerwuj online