Zapraszamy do nas

7 dni w tygodniu
Parking
Bezpłatne Wt-Fi

Salon kosmetyczny Śródmieście Warszawa

Henna

Zarezerwuj teraz
517 012 880

Henna nie wychodzi z mody – wiemy, jak wzmocnić oprawę oczu

Henna brwi/rzęs to znany od tysięcy lat, najbardziej ceniony obecnie zabieg polepszenia wyrazistości oprawy oczu chętnie stosowany przez Panie i coraz częściej Panów, niezależnie od wieku. Ze względu na naturalne pigmenty wydobywane z krzewu Lawsonia inermis, jest on w pełni bezpieczny, także dla środowiska naturalnego, a jego efekty zadowalają nawet najbardziej wymagających.

Oprócz walorów estetycznych henna ma także właściwości lecznicze – antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Jest świetnym rozwiązaniem dla Pań o jasnej oprawie oczu, które chcą odpocząć od używania kosmetyków do nadawania koloru rzęsom czy brwiom.

Henna to zabieg stosunkowo trwały i w 100% wodoodporny – na rzęsach pigment utrzymuje się do 3 tygodni, na brwiach do 2 tygodni, potem stopniowo zanika. Zrobiony w naszym Salonie da gwarancję idealnie naturalnego efektu i dobrze dobranego odcienia i nasycenia pigmentu.

Regulacja brwi i inne zabiegi dodatkowe

Aby zwiększyć efekt bardziej regularnych rysów twarzy, warto obok henny brwi lub/i rzęs dodatkowo poddać się zabiegowi regulacji brwi. Poprawia to nie tylko wygląd zewnętrzny twarzy, ale także pozwala zwiększyć poczucie własnej wartości.

Regulacja brwi w Sungate Estetic & SPA może odbywać się dwiema metodami – pęsetką lub woskowaniem. Polega na usunięciu niechcianych włosków pomiędzy łukami brwiowymi oraz na uregulowaniu kształtu samych łuków brwiowych z jednoczesnym dopasowaniem go do owalu twarzy i typu urody.

Do innych zabiegów dodatkowych proponowanych w naszym Salonie w Warszawie zaliczamy profesjonalne malowanie paznokci klasyczne oraz typu French, na które serdecznie zapraszamy wszystkie Panie.


Cennik henna:

Zabiegi dodatkowe
Henna brwi 40.00,-PLN
Henna rzęs 35.00,-PLN
Henna brwi  + regulacja 70.00,-PLN
Regulacja brwi 35.00,-PLN
Regulacja brwi woskiem 45.00,-PLN
MASKA 50,00-150,00 -PLN
AMPUŁKA 50.00,-PLN
PEELING KAWITACYJNY 40.00,-PLN
SONOFOREZA 40.00,-PLN
DARSONWALIZACJA 20.00,-PLN

Zarezerwuj online